Yiyecek İçecek, Hayal ettiğiniz, hatta etmediğiniz tüm yiyecek ve içecek çeşitleri çok yakınınızda size hizmet vermek için sabırsızlanıyor....Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa
<
>
Zengin Lezzet Seçenekleri Sizi Zorlayacak... Zengin Lezzet Seçenekleri Sizi Zorlayacak... Zengin Lezzet Seçenekleri Sizi Zorlayacak... Zengin Lezzet Seçenekleri Sizi Zorlayacak... Zengin Lezzet Seçenekleri Sizi Zorlayacak...
Farklı temalarla zenginleştirilmiş Dünya mutfağının en özel tatlarının sergilendiği Restaurantlarımızda ve 148 çeşit Premium içki sunulan barlarımızda unutulmayacak lezzetler sizi bekliyor.Farklı temalarla zenginleştirilmiş Dünya mutfağının en özel tatlarının sergilendiği Restaurantlarımızda ve 148 çeşit Premium içki sunulan barlarımızda unutulmayacak lezzetler sizi bekliyor.Farklı temalarla zenginleştirilmiş Dünya mutfağının en özel tatlarının sergilendiği Restaurantlarımızda ve 148 çeşit Premium içki sunulan barlarımızda unutulmayacak lezzetler sizi bekliyor.Farklı temalarla zenginleştirilmiş Dünya mutfağının en özel tatlarının sergilendiği Restaurantlarımızda ve 148 çeşit Premium içki sunulan barlarımızda unutulmayacak lezzetler sizi bekliyor.Farklı temalarla zenginleştirilmiş Dünya mutfağının en özel tatlarının sergilendiği Restaurantlarımızda ve 148 çeşit Premium içki sunulan barlarımızda unutulmayacak lezzetler sizi bekliyor.

Yiyecek İçecek

Hayal ettiğiniz, hatta etmediğiniz tüm yiyecek ve içecek çeşitleri çok yakınınızda size hizmet vermek için sabırsızlanıyor.

Farklı temalarla zenginleştirilmiş dünya mutfağının en özel tatları Turkuaz Ana Restoranda beğeninize sunulmaktadır.

Turkuaz Ana Restoran

A’la Carte servisi ile Snack Restaurant, öğle saatlerinde nehir manzarası eşliğinde, tatlı bir serinlikte hizmet vermektedir. 

Tropicano Snack Restaurant

Osmanlı mimarisi ile modern mimarinin sentezi olan restaurantta, zengin Osmanlı mutfağının lezzet şöleni sizleri beklemektedir.

Ottoman À La Carte

İtalyan damak tadından vazgeçemeyeler için özel dizayn edilmiş olan restaurantımızda, kendinizi Roma’da bir restaurantta yemek yer gibi hissedeceksiniz.

Paradiso À La Carte

Uzak Doğu esintisini en derinden hissedeceksiniz.

Wasabi À La Carte

Kaliteli et çeşitliliğinin bol ve sınırsız olduğu restaurantımız.

Barbecue À La Carte

Günün saat 24:00’dan sonra başladığını düşünenler için, eğlence gece de devam etmektedir.

Space Disco Bar

Zengin mutfak çeşitliliği ile denizin keyfinden uzaklaşmanıza gerek kalmayacak.

Beach Bar

Özel içeceklerin mixologist ler (karışım uzmanları) tarafından özenle sunulduğu İrish Pub’da kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

İrish Pub

YİYECEK İÇECEK

 Enerji içeceklerine, tüm şişe soft içeceklere, seçkin marka dondurmalara ve tabiî ki Premium içkilere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Farklı konseptlerde hizmet veren A’la Carte Restaurantlar ve Snack Restaurant vazgeçilmeziniz olacak. Mixologistlerden ( karışım uzmanları) oluşan Event Team ekibinin eşsiz sunumuyla, ödüllü kokteyllerin ve içkilerin keyfini tanımlayamayacaksınız.

E-Katalog için tıklayın >
click for details trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.detaylar için tıklayın... 4 yiyecek-icecek 1 yiyecek-icecek,,
...