Eğlence, Sıra dışı bir atmosferde, müziğin ritmini hücrelerinde hissedenler için tasarlandı....Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa
<
>
Müziğin Ritmini Hücrelerinizde Hissedeceksiniz...Müziğin Ritmini Hücrelerinizde Hissedeceksiniz...Müziğin Ritmini Hücrelerinizde Hissedeceksiniz...Müziğin Ritmini Hücrelerinizde Hissedeceksiniz...
Eğlencenin sınırını zorlamak isteyenler için biz de sınırlarımızı zorladık. Klasik deniz-kum-güneş üçgenini sizin için deniz-kum-güneş-eğlence karesi olarak sunuyoruz. Eğlencenin sınırını zorlamak isteyenler için biz de sınırlarımızı zorladık. Klasik deniz-kum-güneş üçgenini sizin için deniz-kum-güneş-eğlence karesi olarak sunuyoruz. Eğlencenin sınırını zorlamak isteyenler için biz de sınırlarımızı zorladık. Klasik deniz-kum-güneş üçgenini sizin için deniz-kum-güneş-eğlence karesi olarak sunuyoruz. Eğlencenin sınırını zorlamak isteyenler için biz de sınırlarımızı zorladık. Klasik deniz-kum-güneş üçgenini sizin için deniz-kum-güneş-eğlence karesi olarak sunuyoruz. 

Eğlence

Sıra dışı bir atmosferde, müziğin ritmini hücrelerinde hissedenler için tasarlandı.

Profesyonel Animasyon ekibimiz eşliğinde bir çok eğlenceli oyun ve spor aktiviteleri ile enerji depolayacaksınız.

Gündüz Aktivite

İleri teknoliji ses & ışık sistemleri ile donatılmış Port Nature Arenada soluk kesen sürpriz şovlar ile büyüleneceksiniz.

Gece Aktivite & Arena

Porty Kids Club minik misafirlerimizin her anını keyifle yaşaması için tasarlandı.

Mini Club

EĞLENCE

Sabah saatlerinde gündüz aktiviteleriyle, çeşitli yarışmalara katılabilir, dans eğitimi alabilir, aerobik&step yapabilir, bazı günler sambacılarımız eşliğinde kendinizi rio karnavalında hissedebilir, köpük partilerinde çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Sonra kısa bir mola ve geceye tam hız devam edeceksiniz. Arena’da profesyonel özel showlar & konserler sonrasında after party ve disco’da özel dj performansıyla eğlenceye doyacaksınız.

E-Katalog için tıklayın >
click for details trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.detaylar için tıklayın... 7 eglence 1 eglence,,
...